1. Trwa Tydzień Ekumeniczny – modlimy się o dar jedności wśród chrześcijan.

2. Dziś po Mszy Świętej, o godzinie 10.00 kolędowanie z Chórem Parafialnym Serca Jezusowego w Tomaszowie Mazowieckim.

3. Po sumie opłatek Rady Parafialnej, a o godzinie 17.00 - Kurs Przedmałżeński.

4. Dziękuję za piękne przeżytą wizytę duszpasterską w parafii, za modlitewną obecność, życzliwość i zrozumienie trudnych spraw. Z serca dziękuję za ofiary na kościół - większe niż w ubiegłym roku. Bóg zapłać za staropolską gościnność – za dary i przygotowane wspólne śniadania i obiady – dla mnie i ministrantów.

5. W przyszłą niedzielę po porannej Mszy Świętej spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

„Postępujcie według Ducha…
Owocem ducha jest:
dobroć, wierność, łagodność, opanowanie.
Mając życie od Ducha, do Ducha też się stosujmy.”

Ga 5, 16.22a.25

1. Dziś obchodzony jest Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.

2. W czwartek rozpoczęcie Tygodnia Ekumenicznego – modlitwy o jedność chrześcijan.

3. Po sumie opłatek wspólnot Żywego Różańca, a za tydzień Rady Parafialnej.

4. Dziękuję za dbałość o nasz kościół, a także za ofiary kolędowe składane na naszą parafię: Bóg zapłać!

5. Kurs Przedmałżeński w przyszłą niedzielę o godzinie 17.00 – Zapraszam.

6. W przyszłą niedzielę – 21 stycznia po mszy św., o godzinie 10.00 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu chóru Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Tomaszowie Mazowieckim.

„Cała … harmonia w służbie Bożej i wzajemnej zgodzie mocy ponad niebiańskich
nie mogłaby istnieć bez współpracy Ducha…”
św. Bazyli Wielki, O Duchu Świętym.

wtorek,
23 stycznia 2018